Zabezpečení

Zabezpečení objektů
Servis a montáž EZS Jablotron – Alarmy řady 60, 80 (Oasis) i 100

Uvažujete o zabezpečení domu, chcete mít informace o dění  ve vzdálených objektech? Chcete využít strážní služby? Jsem certifikovaný montér firmy JABLOTRON. Nabízíme kvalitní drátové i bezdrátové řešení zabezpečení. Montujeme pouze kvalitní, certifikované a praxí vyzkoušené výrobky.

Zabezpečení objeků

zabezpečovací systém

Od nás dostanete:

  • technicky spolehlivá zařízení
  • záruku (díky zodpovědnému přístupu výrobce lze záruku prodloužit až na 5 let)
  • jednoduchá obsluha, kvalitní zaškolení
  • rozumnou cenu za instalaci

Nejnověji nabízíme alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání. Jedná se o komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu.

JABLOTRON 100 je profesionální zabezpečovací systém striktně vyžadující odbornou instalaci proškolenou montážní firmou.

Pro informace volejte: +420 724 863 655

Alarm umožňuje variabilně využít sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Pružně se přizpůsobí jak nárokům na zabezpečení rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň zůstává velmi jednoduše ovládaný.

Tyto zdánlivě neslučitelné požadavky jsou uspokojeny revolučním patentovaným systémem ovládání. Nové na tomto alarmu není jen ovládání, ale celá jeho architektura. Rozsah komponent, variabilita počtu periferií, sběrnicové uspořádání, nový bezdrátový protokol, možnosti komunikace a vzdáleného servisního i uživatelského přístupu z něj dělají nadčasové řešení elektronického zabezpečení.

více informací na http://www.jablotron.com/cz/alarmy/jablotron-100/jablotron-100.aspx